1. Anasayfa
  2. /
  3. Kitaplar
  4. /
  5. Hayatını Piç Etme

Hayatını Piç Etme

Arka Kapak

Amazon’un çok okunanlar listesinden aylardır inmeyen ve yayın hakları 15 ülkeye satılan Hayatını Piç Etme şimdi doludizgin Türkçe’de!

Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı, S*ktir Et ve Ferrari’sini Satan Bilge’nin çizgisindeki bu kitap, gerçek potansiyeline uyanman, kendini düzeltmen ve hayatının içine olağanüstü bir giriş yapman için evrenin sana vurduğu sözlü bir şamardır. Gary John Bishop basmakalıp ifadelerden uzak, dürüst anlatım biçimiyle, kendine dayattığın sınırların ötesine geçmen için pratik ve alışılmadık bir yaklaşım sunuyor.

UYAN. Sen olağanüstü mucizevi bir varlıksın.

Yaşamını en iyi şekilde sürmenin yoluna taş koyan nedir? İnsanların çoğu başkalarıyla olan ilişkilerine, para, iş ya da talihsiz koşullara atıfta bulunur. Bu cevapların hiçbirinin önemi yok. Gary John Bishop, kişisel gelişim uzmanı olarak, insanlarla onlarca yıl yaptığı çalışmaların sonucunda engelin sadece tek bir şey olduğunu keşfetti: SEN. Eğer alıngan biriysen, okumayı şimdi bırak. Bu sana göre bir kitap değil.

Ama eğer her zaman istediğin şeyleri, ifade edilmeyi bekleyen bir potansiyel kuyusu gibi, kendi içinde yer etmiş haliyle bulma gücünü sana kazandıran bir kitap arayışındaysan, şanslısın. Hayatını P*ç Etme pes etmiş ve yenilgiye uğramışlar için bir el kitabı, gerçek yaşam değişimi ve kendi azametini serbest bırakmak için bir manifestodur.

Kendini berbat hissetmekten bıkıp usandın mı? Gary John Bishop, hayatını piç eden ne varsa imha etmen ve tam anlamıyla güncellenmiş bir SEN’e geçmen için gerekli araçları birer birer gözler önüne seriyor.

Hayatını Piç Etme’de Seni Bekleyen Yedi İddia

• İstekliyim

• Kazanmak için can atıyorum

• Kontrolüm altında

• Belirsizliği kucaklıyorum

• Ben düşüncelerimden ibaret değilim; yaptıklarımdan ibaretim

• Ben azimliyim

• Hiçbir beklentim yok ve her şey kabulümdür

“Her şey mucizeye uyanmakla başlar,” diyor Gary John Bishop. “SEN olağanüstü mucizevi bir varlıksın.” Yolunda duran, diğer insanlar değil. Başarılı olma becerini bloke eden, içinde bulunduğun şartlar değil. Asıl sorun kendinde ve kafanın içinde dönüp duran negatif öz konuşmalarda gizli. Zihninden çık ve hayatının içine dal artık.

Künye
Yazar: Gary John Bishop
Sayfa Sayısı: 192
Fiyat: 21,5
Tarih: 26/12/2019
Tür: Kişisel Gelişim
Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Diğer Kitaplar

Menü